Rozë

Tayna provokative nga dhoma e gjumit

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 13 January 2020

Tayna ka publikuar foto nga dhoma e gjumit.

Reperja shqiptare, Tayna, është shfaqur joshëse në foton e fundit.

Në imazhin e postuar ajo ka treguar linjat trupore ndërsa ndodhet në dhomën e gjumit. Këto janë pozat të cilat duket se i ka në qejf ajo pasi shpesh e shohim para pasqyrës.

Reperja ndryshe po e shijon suksesin e saj në muzikë dhe po konsiderohet si ndër më të komentuarat lidhur me këtë fakt.

Të tjera