Rozë

Tayna përsëri me probleme, ja çfarë i ndodhi sot

Autori: Gazeta inFokus 13:45 | 20 June 2024

Tayna dhe ish-menaxheri i saj Rinor Hykolli janë temë diskutimi në media rozë.

Kënga e fundit e këngëtares është fshirë përsëri nga të gjitha platforma.

Tayna me keqardhje shprehi mërzitjen e saj për këto ndodhi duke thënë se për këtë këngë është punuar pafund dhe pa asnjë para në këmbim.

-Advertisement-

Duket se Rinor Hykolli nuk po ndalon…….

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera