Rozë

Tayna paralajmëron hitin ‘bombë’ me reperin e njohur (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 19:16 | 14 January 2020

Këngëtarja e famshme kosovare, Tayna për çdo postim që bënë në rrjetin social ‘instagram’ komentohet dhe merr vëmendje të madhe, shkruan Gazeta inFokus.

Së fundmi rep-artistja ka publikuar një fotografi me reperin e njohur kosovar, Mozzik.

Tayna ka paralajmëruar një bashkëpunim me këngëtarin nga Ferizaj.

“Ni mega hit për gjysmë ore dmth, po dojmë me ju shti lakminë deri sa t‘del”, ka shkruar artistja nga Prizreni.

Më poshtë keni fotografin e Taynës dhe Mozikut si dhe mbishkrimin e këngëtares./Gazeta inFokus/

Të tjera