Rozë

Tayna nuk ndalet me foto seksi, paralajmëron diçka të re

Autori: Gazeta inFokus 21:16 | 11 June 2019

Reperja Tayna ka postuar përsëri disa foto dhe video seksi, që duket se janë nga ndonjë videoklip i saj

Reperja Tayna nuk ka të ndalur me krijimet e saj, derisa shumë shpejt ajo do të lansojë edhe një këngë të re.

Pas realizimit të dy solo hiteve, Tayna ka paralajmëruar edhe një këngë të re derisa është paraqitur me bikine të verdha ku ekspozon gjoksin e saj seksi.

“Amore”, ka shkruar ajo në këtë fote duke dhënë të kuptohet se kënga do të këtë të njëjtin titullit.

Të tjera