Rozë

Tayna kërkon ta puthin në këtë vend

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 17 June 2021

Doruntina Shala – Tayna, si gjithmonë di si të jetë në qendër të vëmendjes.

Përpos muzikës ajo dallohet edhe për fizikun e saj me linjat përfekte si dhe për bukurinë që ka.

Së fundmi, Tayna ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqet me një stil flokësh ndryshe nga ajo siç jemi mësuar ta shohim.

Ajo që bie në sy është mbishkrimi që ka bërë në gjuhë spanjolle ku thoshte: “Më puth në gojë”.

Por, kujt po i drejtohet ajo me këto fjalë?

Tayna zbuloi në InstaStory se është duke pregatitur një projekt të ri muzikorë ku si duket shprehja e saj unike e tregon këtë gjë.

Kujtojmë se kënga e fundit e saj është “Ti harro”, në bashkëpunim me reperin shqiptaro – gjerman, Azet, e që kanë marë mbi pesë milionë klikime.

Të tjera