Rozë

Tayna e ndryshon komplet fytyrën në Zvicër

Autori: Gazeta inFokus 23:29 | 12 October 2021

Reperja e njohur nga Prizreni, këto kohe po rri më shumë jashtë Kosovës, duke u shëtitur sa andej-këndej.

Tayna, si gjithmonë kujdeset shumë is ër pamjen e jashtme, stilin e veshjes, flokët dhe grimin, shkruan “Kosovarja”.

Kujdes të madh i kushton edhe përpunimit të fotove që poston në rrjete sociale, ku nganjëherë e ndryshon aq shumë vetën, sa vështirë të njihet.

Në fotografitë e fundit, Tayna është mjaftë jashtë vetës.

E bukur, por jo si ajo.

Etiketa:

Të tjera