Rozë

Tayna e Don Xhoni vishen njësoj

Autori: Gazeta inFokus 20:28 | 04 August 2021

Të famshmit tanë kanë nisur t’i mbajnë koncertet në çdo vend ku ka shqiptar.

Përveç hiteve të tyre, në sy bie edhe veshja që zgjedhin për perfomancat e tyre.

Don Xhoni dhe Tayna kanë mbajtur koncert në Gostivar teksa shihet se të dy kanë zgjedhur për veshje rrobat e UÇK-së.

Numri i pjesmarrësve në të dy koncertet ishte i madh, duke shijuar hitet verore.

Të tjera