Sport

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:46 | 25 March 2020

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të parë, shkruan Gazeta inFokus.

Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Klevis.

Lajmin e ka bërë të ditur vete Xhaka, i cili ka publikuar fotografi në rrjetin social ‘instagram’./Gazeta inFokus/

Të tjera