Lajme

Tatimi në pronë, Murati thërret konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 08:47 | 27 January 2023

Ministri i Financave, Hekuran Murati, sot do të mbajë konferencë për media.

Sipas njoftimit zyrtar, kjo konferencë lidhet me tatimin në pronë dhe nis në orën 11:00.

Etiketa:
SHKUNDEN ÇMIMET për Ramazan!

Të tjera