Rozë

Tara feston ditëlindjen, Blero vjen me urim special (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 13:32 | 27 April 2017

Sot është një ditë shumë e veçantë për këngëtarin e njohur Blero.

Kjo për arsye se sot feston ditëlindjen vajza e saj Tara, transmeton Gazeta Express.

Tara sot bën 7 vjet, ndërsa Blero vjen me një urim special.

-Advertisement-

Ai ka postuar foto ta Tarës në Instagram duke shkruar fjalët më të bukura.

‘Ne ket date para 7 viteve pranova nje thirrje ne telefon nga gjyshje jote tetja Edibe. Ishte lajmi ma i mir qe kam marr najher ne jete dhe ishe lindja jote e dashura ime Tara. Falenderoj Zotin per bekimin qe na dhuroj me ty. InshAllah i ben 107 vjet te shendosha dhe te lumtura. Babi te uron ma te mirat dhe ma te bukurat e jetes. Urime ditlindja ma e shtrejta ime TARA’, ishte ky mbishkrimi që kishte lënë Blero./Gazeta Express/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera