Lajme

Takohen Zaev dhe Ahmeti, diskutojnë për ç’bllokimin e Kuvendit të Maqedonisë

Autori: Gazeta inFokus 15:02 | 25 April 2017

Burime të 24Vesti thonë se liderët e BDI-së dhe LSDM-së, respektivisht, Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev, kanë mbajtur një takim me njëri tjetrin në Kuvendin e Maqedonisë

Bëhet e ditur se temë bisedimesh ka qenë ç’bllokimi i mundshëm i Kuvendit, mirëpo nuk ka të dhëna konkrete se cilët janë hapat që duhet të ndërmerren, edhe pse nga LSDM thonë se zgjedhja e Kryetarit të Kuvendit është çështje kohe./Telegrafi/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera