Rozë

“Takimi më i sikletshëm që kam bërë”, Antonela nuk di çfarë të flas me konkurrentin 20-vjeçar

Autori: Gazeta inFokus 21:40 | 29 March 2021

Sonte Antonela ka pasur takimin më të sikletshëm sipas saj.

Antonela Berisha so tnë episodin e “Përputhen” kërkoi një takim me njërin prej konkurrentëve të ri , shkruan lajmi.net.

Geliani, dhe Antonelës u ulën në karrige për të realizuar takimin të cilin Antonela e quajti më të sikletshmin.

Ndonëse ajo i tha “Hajde tek mami” dhe e quajti fëmijë Gelianin, Antonela u bllokua në takim me të riun dhe i tha se ai s’dinte të fliste.

“Dukesh që je fëmijë”, i tha Antonela, duke theksuar se ndihej në siklet në këtë takim 4-minutësh, pasi s’dinte çfarë të fliste.

Të tjera