Lajme

Tahiri thërret seancë të jashtëzakonshme për Zonën Ekonomike në Lumbardh

Autori: Gazeta inFokus 09:23 | 02 April 2021

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Xhafer Tahiri ka thirrur seancë të jashtëzakonshme në Kuvendin e Komunës për vendosjen e bizneseve në Zonën Ekonomike në Lumbardh.

Ai përmes një postimi ka bërë të ditur se ky është projekti i rëndësishëm për zhvillimin ekonomik lokal.

“Ky është projekti më i rëndësishëm i zhvillimit ekonomik lokal dhe i krijimit të vendeve të reja të punës në Vushtrri! Kompletimi i plotë i projektit e do kohën e vet, por kam besim që bashkë kemi me arrit me ba tregim suksesi Zonën Ekonomike në Lumadh!”, ka shkruar ai. /Gazeta inFokus/

Nesër në ora 14:00h, kam ftuar seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit të Komunës për vendosjen e bizneseve në Zonën…

Posted by Xhafer Tahiri on E enjte, 1 April 2021

Të tjera