Lajme

Tahiri takon qytetarët në shesh: Po mirpritemi nga secili qytetar pa dallim partie

Autori: Gazeta inFokus 20:16 | 12 November 2021

Xhafer Tahiri, kryetari aktual i komunës së Vushtrrisë dhe njëkohësisht kandidati nga radhët e LDK-së për kryetar të komunës gjatë ditës së sotme ka takuar shumë qytetarë në sheshin “Adem Jashari”.

Tahiri ka thënë se sot ka takuar shumë mërgimtarë të cilët kanë ardhë në mbështetje të qytetit që e duam.

“Me program dinjitoz e projekte që i meritojnë qytetarët e Vushtrrisë po mirpritemi nga secili qytetar pa dallim partie”ka shkruar Tahiri.

Postimi i plotë:

Mbështetje e jashtëzakonshme nga qytetarët sot në shesh.

Takova shumë mërgimtarë të cilët kanë ardhë në mbështetje të qytetit që e duam❤️❤️❤️

Me program dinjitoz e projekte që i meritojnë qytetarët e Vushtrrisë po mirpritemi nga secili qytetar pa dallim partie.

Vushtrria për të gjithë

Fitore✌️

Të tjera