Lajme

Tahiri rikonfirmon mbështetjen e banorëve të Stanocit, thot se çerdhet për fëmijë e investimet në punësim janë prioritet në +4

Autori: Gazeta inFokus 16:02 | 02 October 2021

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandidati i LDK-së, është takuar mbrëmë me Dr. Agim Bregaj dhe banorët e fshtatit Stanoc i Epërm të cilët edhe njëherë u rikonfirmuan mbështetjen e madhe për fitoren e Tahirit me 17 tetor.

Postimi i plotë i Tahitit:

Mbrëmë te Dr. Agim Bregaj në Stanoc të Epërm ku edhe njëherë u rikonfirmua mbështetja e madhe për fitore me 17 tetor.

Qytetarë të Stanocit pa dallime partiake po na japin mbështetje maksimale. Do të vazhdojmë me investime në Stanoc, Qerdhe për fëmijët e investime në punësim janë prioritet i mandatit +4.

Faleminderit ✌️🙏

Të tjera