Lajme

Tahiri po merr mbështetje edhe nga artistët

Autori: Gazeta inFokus 19:32 | 06 October 2021

Kryetarin e Komunës së Vushtrrisë, kandidatin e LDK-së për kryetar komune në zgjedhjet e 17 tetorit, Xhafer Tahiri sot e ka vizituar këngëtari i njohur Blero.

Blero sot në Komunën e Vushtrrisë e ka vizituar Tahirin duke konfirmuar kështu mbështetjen e tij për të vazhduar ndryshimin në qytetin e kulturës dhe traditës në Vushtrri.

Artisti ynë i madh, miku im Blero më nderoi sot me vizitë e mbështetje për të vazhduar ndryshimin në Vushtrri, qytetin e kulturës dhe traditës.

Faleminderit Blero

Postimi i plotë i Tahirit:

Të tjera