Lajme

Tahiri kërkon sërish falje: Nuk iu drejtova asnjë deputeti, s’përfaqëson karakterin tim

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 28 April 2022

Shefi i grupit parlamentar i PDK-së, Abelard Tahiri, ka kërkuar sërish falje për sharjen në seancën e sotme të kuvendit të Kosovës.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Tahiri tha se nuk i është drejtuar asnjë deputeti dhe ky reagim nuk përfaqëson qëndrimi e tij politik e as karakterin personal si qytetar.

Lexoni më poshtë postimin e plotë:

Të tjera