Lajme

Tahiri e Krasniqi më të bashkuar se kurrë për garën e balotazhit më 14 Nëntor

Autori: Gazeta inFokus 21:03 | 28 October 2021

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, kandati i LDK-së për kryetar komune, Xhafer Tahiri

sot e ka publikuar një fotografi në rrjetin social Facebook së bashku me deputetën e Kuvendit të Kosovës nga radhët e LDK-së dhe njëkohësisht Kryetaren e Komisionit për Integrime Evropiane, Rrezarta Krasniqi.

Tahiri dhe Kransiqi përmes këtij postimi kanë dhënë një mesazh tek qytetarët vushtrrias që Deputetja e Kuvendit të Kosovës i jep përkrahje Tahirit për 14 nëntor.

Të tjera