Lajme

Syla: Arrestimi i Radoiçiqit është film, mos u ngutni me u gëzu e me i hangër foret

Autori: Gazeta inFokus 18:47 | 03 October 2023

Gazetari Valon Syla thotë se “arrestimi i Radoiçiqit është film”.

Ai tha se në Kosovë s’ka pse të ketë gëzim për arrestimin e ish-nënkryetarit të Listës Serbis, Milan Radoiçiq, i cili ka pranuar se ishte organizator i grupit terrorist që e sulmoi Policinë e Kosovës më 24 shtator.

“Mos u ngutni, se arrestimi i Radocicit eshte film. Në fund del te Gjykatat Serbe, se ai e paska mbrojtur integritetin territorial të Serbisë në Kosovë, sepse ashtu e parasheh edhe kushtetuta serbe”, shkroi Syla.

-Advertisement-

“Mos u ngutni mu gëzu e mi hongër foret se marut. Armiku nuk flen”, shtoi ai.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera