Rozë

Surpriza e Iglit për vajzat e ‘Përputhen’ është më e veçanta që kemi parë

Autori: Gazeta inFokus 22:34 | 11 November 2021

Igli kishte përgatitur nga një dhuratë të veçantë për vajzat e “Përputhen”.

Në disa kuti prej druri ai kishte futur një dardhë, një luleshtrydhe, një limon dhe një hudhër.

Dardhën ia dhuroi Mikelës duke i thënë: është një shprehje e urtë që thotë dardha e ka bishtin prapa dhe shpresoj ti ta kuptosh shumë mirë këtë gjë, bishti pas është Bruno.

Hudhrën ia dha Antonias me mesazhin:

E kam parë që kohët e fundit ka shumë afrimitet me çunat në ‘backstage’ dhe ta mbajë me vete që të mos e hanë me sy.

Luleshtrydhen- Xhevanës:

Meqë ti je e vogël, të bëra një luleshtrydhe por që po ta shijosh është shumë e mirë.

Ky është dhe simboli i luleshtrydhes duhet ta provosh që ta kuptosh a është e shijshme.

Shiko videon:

Të tjera