Rozë

Super elegante me fustanin transparent, e gjithë vëmendja te format trupore të Albërije Hadërgjonajt (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:51 | 05 July 2021

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, prej disa vitesh jeton mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Shqipërisë.

Ajo së fundi u rikthye në Shqipëri për një performancë në Miss Shqipëria, ku ka marrë vëmendjen e publikut me paraqitjen e saj elegante.

Albërije zgjodhi që interpretimin e saj ta bëjë në një fustan mjaft të bukur ngjyrë të bardhë dhe që pjesërisht ishte transparent, kështu duke i theksuar pjesët e trupit këngëtares.

Të tjera