Sport

Super aksion dhe gol i bukur në takimin, Brunley – Manchester City (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:28 | 03 December 2019

Manchester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Brunelyt në duelin që po luhet momentalisht në kuadër të Premierligës, shkruan Gazeta inFokus.

Gabriel Jesus ka shënuar golin e dytë personal dhe të dytin për Cityn në këtë takim.

Pas një super aksioni të ndërtuar nga Sterling – De Bruyne, Beranrdo Silva asistoi për mrekulli për Jesusin që realizoi për rezultatin 2-0./ Gazeta inFokus/

Të tjera