Rozë

“Sunny Hill” del me një njoftim të ri

Autori: Gazeta inFokus 09:14 | 02 July 2022

Së fundmi faqja zyrtare e festivalit Sunny Hill ka dalë me një njoftim.

Në këtë njoftim thuhet se biletat e festivalit kanë dalë në shitje.

“Merr tuajën për t’u bashkuar me festën e verës”, thuhej ndër tjerash.

Kujtojmë se ky festival do mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

Të tjera