Lajme

Sulmuesi i Selës i shtrirë për tokë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:19 | 11 May 2017

Kire Gjorgjievski, sulmuesi i kryetarit të LR_PDSH-së dhe deputetit Ziadin Sela në pamje të tjera duket se si është i shtrirë nga policia në dysheme.

Këto pamje janë publikuar nga portali “Special”.

Etiketa:
Përfshirja në aktivitetet ekstrakurrikulare

Të tjera