Sport

Sulmuesi i Wolvesit ‘tallet’ keq me 3 mbrojtësit e Manchester Unitedit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 15 January 2020

Manchster Unitedi dhe Wolvesi po luajnë duelin kthyes në kuadër të Kupës së Anglisë, shkruan Gazeta inFokus.

Pas 45 minutave të parë të luajtur në ‘Old Trafford’ rezultati mbetet ai i fillimit 0-0.

Por, në njërin prej aksioneve te Wolvesit, Raul Jimenez më një lëvizje të vetme ka nxjerrë jashtë loje plot tre lojtarë të Unitedit, por goditja e tij me pas ishte dëshpëruese.

Më poshtë keni momenti ku sulmuesi mysafir i trullos mbrojtësit e ‘Djajve të Kuq’./Gazeta inFokus/

Të tjera