Sport

Sulmuesi i Ferizajt: “Qiky Mr.Beani qe pi thojn +10 i ka n’familjen tem..”

Autori: Gazeta inFokus 17:21 | 26 March 2020

Rrëzimi i Qeverisë Kurti ka ngjalluar reagime dhe pakënaqësi të madhe të qytetarët në kohën kur Kosova po përballet më pandeminë botërore të quajtur coronaviurs, shkruan Gazeta inFokus.

Pjesë e këtyre reagimeve janë bërë edhe disa nga futbollistët që luajnë në Superligë.

Sulmuesi i Ferizaj, Dren Gashi ka përkrahur publikisht kryeministrin në detyrë, Albin Kurti.

Gashi përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’ ka shkruar së Kurti do ti ketë plus 10 vota në familjen e tij.

Qiky Mr.Beani qe pi thojn +10 i ka n’familjen tem…

Shnet paqi te gjithe deri tek dita e zgjedhjeve”, ka shkruar sulmuesi prishtinas./Gazeta inFokus/

Fotografia e Dren Gashi

Të tjera