Rozë

Sulmuesi i Barcelonës ia bën follow Arta Nitajt

Autori: Gazeta inFokus 10:54 | 15 October 2021

Aktorja Arta Nitaj duket se i ka rënë sy edhe sulmuesit të Barcelonës, shkruan Express.

Bëhet fjalë për futbollistin e famshëm holandez, Memphis Depay, i cili ka filluar ta ndjekë Nitajn në Instagram, ku ajo numëron rreth 310 mijë ndjekës.

Ky i fundit është i njohur për karrierën e tij të suksesshme në futboll dhe aktualisht luan për ekipin e Barcelonës.

Ky i fundit është i njohur për karrierën e tij të suksesshme në futboll dhe aktualisht luan për ekipin e Barcelonës.

Depay është i ndjekur nga afro 13 milionë ndjekës në llogarinë e tij zyrtare në Instagram, ndërsa ndjek aktualisht 924 profile.

Arta ndodhet aktualisht në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe, ku bashkë me shoqen e saj kanë shkuar për pushime dhe ka festuar ditëlindjen e 25-të atje.

Të tjera