Lajme

Sulmon zyrtarin policorë

Autori: Gazeta inFokus 11:12 | 17 May 2017

Një person është arrestuar pasi ka sulmuar verbalist një zyrtarë policorë gjatë kontrollës në veturën e të dyshuarit.

Rasti ka ndodhur në pikën kufitare në Han të Elezit ndërsa i dyshuari është shtetas i Maqedonisë, transmeton infokuis.com

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt./INFOKUSI

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera