Lajme

Sulmon vëllain, arrestohet

Autori: Gazeta inFokus 13:00 | 15 September 2019

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti ka kanosur dhe sulmuar fizikisht vëllain e tij viktimën mashkull.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Të tjera