Lajme

Sulmoi seksualisht një të mitur, arrestohet gjilanasi

Autori: Gazeta inFokus 09:12 | 11 May 2022

Një person nga Gjilani është arrestuar pasi që dyshohet se ka sulmuar seksualisht një të mitur, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur me 7 dhe 8 maj.

“Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera