Lajme

Sulmoi seksualisht dy gra, arrestohet prishtinasi

Autori: Gazeta inFokus 09:48 | 09 September 2022

Një person është arrestuar të enjten në Prishtinë, nën dyshimin se ka sulmuar seksualisht dy gra, shkruan Gazeta Infokus.

Për rastin në fjalë është konsultuar edhe prokuroi dhe me vendim të tij i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Derisa rasti është iniciuar “Sulm seksual”.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi dyshohet se ka sulmuar seksualisht dy viktimat femra kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, njofton policia./Gazeta Infokus/

Të tjera