Lajme

Sulmoi bashkëmoshatarin e tij, arrestohet i mituri

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 25 January 2022

Një person i mitur është arrestuar të hënën në Pejë pasi që kishte sulmuar bashkëmoshatarin e tij, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në fshatin Gurrakoc rreth orës 10:15, ku viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

Të tjera

rel="nofollow"