Lajme

Sulmohet seksualisht një vajzë e mitur në Prizren

Autori: Gazeta inFokus 09:22 | 09 August 2022

Një grua shtetase e Shqipërisë ka njoftuar policinë se është sulmuar seksualisht nga një burrë në Prizren, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 19:30.

“Viktima femër shqiptare, e mitur  shtetase e R. Shqipërisë, ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./Gazeta Infokus/

 

Të tjera