Lajme

Sulmohet seksualisht një grua në Klinë, rasti po hetohet

Autori: Gazeta inFokus 09:22 | 25 November 2021

Gjatë ditës së djeshme është raportuar se një burrë ka sulmuar seksualisht një grua në Klinë, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka bërë të ditur se rasti është njoftuar në prokurori dhe se po vazhdon të hetohet.

“Është njoftuar prokurori, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin policor./Gazeta Infokus/

Të tjera