Lajme

Sülmohet një burrë në Zveçan

Autori: Gazeta inFokus 10:51 | 22 April 2024

Të shtunën një burrë është sulmuar nga një person në Zveçan, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë së Kosovës burri është sulmuar dhe është kanosur derisa i dyshuari është arratisur dhe gjendet në kërkim.

“Zveçan / 20.04.2024 Me daten 21.04.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se është sulmuar dhe kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar. I dyshuari gjendet ne kerkim policor kurse rasti ne procedure hetimore”, thuhet në raportin e Policisë./Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Comodita në Gjermani shpalos koleksionin e produkteve të reja në panairin Heimtextil në Frankfurt

Të tjera