Lajme

Sülmohet me tullë në kokë dhe i grabitet zinxhiri nga qafa

Autori: Gazeta inFokus 12:15 | 24 April 2024

Një person në Mitrovicë të Veriut ka informuar policinë se pak minuta pas mesnate, në hyrje të një lokali është sulmuar me tullë në kokë nga pesë persona të panjohur, dhe se me forcë ia kanë grabitur një zinxhir nga qafa.

Sipas policisë së Kosovës ankuesi ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa rasti është duke u hetuar.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera