Fun & Video

Striptistja amerikane bie nga 6 metra lartësi, thyen nofullën

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 11 February 2020

Një video e pazakontë është filmuar brenda një klubi të natës në Dallas, Teksas, ku një striptizere derisa po dhuronte “spektakël” në skenë duke argëtuar të pranishmit, ngjitet në një shufër mbi gjashtë metra të gjatë nga e cila rrëzohet dhe thyen nofullën, dhëmbët dhe lëndon shpinën.

Por, pavarësisht të gjithave ajo u ngrit dhe vazhdoi vallëzimin sikur të mos i kishte ndodhur asgjë e keqe.

Të tjera