Rozë

Stresi takon Lulzim Bashën dhe i bën një premtim! (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 25 April 2017

Reperi i njohur Stresi ka publikuar në rrjete sociale një video nga çadra e ngritur nga Partia Demokratike, ndërkohë që është duke takuar kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Krahas  videos së publikuar reperi ka shkruar: “

Kauza Jone ti shporrim ndyrsirat njeher e mire. Liria Nuk Esht Loje Por Nevoje . #Keshillen #Nuk #E #Harroj I Nderuar Kryetar Nuk Do Ju Japim Asnje Shkas !!!,”-përfundon ai./Gazeta Express/


Kauza Jone ti shporrim ndyrsirat njeher e mire. Liria Nuk Esht Loje Por Nevoje . #Keshillen #Nuk #E #Harroj I Nderuar Kryetar Nuk Do Ju Japim Asnje Shkas !!! by @stresi

Të tjera