Rozë

Stresi dhe Keisi na befasuan sërish, kjo foto flet shumë

Autori: Gazeta inFokus 15:57 | 19 November 2020

Stresi e ka publikuar një foto të rrallë.

Stresi dhe Keisi janë një ndër emrat më të komentuar në media.

Lidhja e tyre, fejesa, kurorëzimi e prishja e raporteve, ishin vetëm disa nga arsyet.

Pavarësisht të gjithave ata vazhdojnë të jenë miq shumë të mirë, mirëpo me publikimin e një fotografie Stresi na ka befasuar.

Thuhet se ata vazhdojnë lidhjen dhe kjo foto pothuajse po e konfirmon. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, ai ndau një fotografi gjatë një bisede me video me Keisin.

Dyshja kishin vënë një filtër që i bënë ata të duken si bebe, dhe e gjitha kjo lidhet edhe me deklaratën që reperi ia ka bashkangjitur fotografisë.

“Kur u njohëm ishim të vegjël. Kaluam sfida, kaluam çdo gjë. Kaluam njerëz të lig kundërshtarë, por në fund këta nuk e dinë se ne jemi shok të ngushtë”, ka shkruar Stresi pranë foto ndërsa nuk kemi ndonjë reagim nga Keisi, ajo nuk e ka shpërndarë këtë foto.

Të tjera