Lajme

“Stoli ari, para dhe 11 ora”, vjedhje e rëndë në Graçanicë

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 19 May 2024

Një burrë në Graçanicë ka raportuar se dikush ka hyrë në shtëpinë e tij dhe i ka vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore.

“VJEDHJE E RËNDË- Graqanicë  18.05.2024 – 21:14. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari, para dhe 11 ora dore. Rasti është duke u hetuar.”

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera