Sport

Sterling i kundërpërgjigjet PSG-së, realizon gol për ta barazuar rezultatin  

Autori: Gazeta inFokus 22:25 | 24 November 2021

Manchester City dhe PSG po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së pestë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Etihad’, skuadra e Manchester Cityt e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 63’.

Golin për vendasit e ka realizuar sulmuesi anglez, Raheem Sterling./Gazeta inFokus/

VIDEO

 

Të tjera