Sport

Shikojeni dhe shijojeni golin spektakolar të realizuar nga Gerhard Progni i Gjilanit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:47 | 29 June 2020

Gjilani nuk ka arritur më shumë se një barazim 2-2 me Llapin, në duelin e vlefshëm për javën e 27-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

E një pikë gjilanasve ia siguroi Gerard Progni, i cili në minutat e fundit të ndeshjes realizoi një supergol me vollje goditje.

Me poshtë keni golin e shënuar nga Prgoni./Gazeta inFokus/

Bomba e Gerhard Prognit kunder Llapit 💣A mendoni qe ky eshte goli me i bukur i sezonit ne Superlige?

Gepostet von Arlind Sadiku am Montag, 29. Juni 2020

Të tjera