Sport

Spekulimet për të nuk po ndalen, por as ai nuk po ndalet me stërvitje

Autori: Gazeta inFokus 18:21 | 16 September 2020

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Xherdan Shaqiri, vazhdon të jetë temë diskutimi në mediat e huaja dhe ato vendore për të ardhmen e tij, shkruan Gazeta inFokus.

Klubi i tij Liverpooli dëshiron ta shes reprezentuesin zviceran, por Shaqa dëshiron qëndrimin në “Anfield”.

Edhe pse spekulimet për largimin e tij nga Liverpooli nuk po ndalen, mesfushori nga Zhegra e Gjilanit po vazhdon stërvitjen si zakonisht nën urdhërat e trajnerit gjerman, Jurgen Klopp.

Numri 23 i ‘The Reds’ ka postuar një fotografi në llogarinë e tij zyrtare në instagram, duke u stërvitur në qendrën stërvitore në Melwod.

Më poshtë keni foton e publikuar nga Shaqiri./Gazeta inFokus/

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Të tjera