Sport

Spektakël në ‘Old Trafford’, Manchester Unitedi rikthen rezultatin

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 29 April 2021

Manchester Unitedi dhe Roma po luajnë momentalisht në kuadër të gjysmëfinales së parë në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchester Unitedit e ka rikthyer rezultatin në minutën e 64’.

Për rezultatin 3-2 ka shënuar sulmuesi uruguaian, Edinson Cavani, i cili realizoi golin e dytë personal në këtë ndeshje./Gazeta inFokus/

 

Të tjera