Lajme

SPAR hap marketin e ri në rr. Muharrem Fejza!

Autori: Gazeta inFokus 20:01 | 18 April 2023

Një Supermarket i ri SPAR ka hapur dyert e tij në rr. Muharrem Fejza, duke ju sjellur klientëve të tij komoditetin e blerjeve moderne, një gamë më të gjerë të produkteve të shëndetshme, pijeve, frutat dhe perimet, ushqimet pa gluten e deri tek mishi, peshku dhe produktet delikatese (djathra të ndryshme, ullinjë dhe të tjera).

Shumëllojshmëri për të marrë ushqime me vete për kohën e drekës si sanduiçe, sallata, smoothie dhe produkte tjera të freskëta varësisht nga frutat dhe perimet sezonale. Konsumatorët mund të shijojnë gjithashtu komoditetin e kafenesë në një ambient tejet të ngrohtë, të shoqëruar me sanduiç e pjekurina nga furrat tona.

Një veqanti tjetër në këtë pikë, është edhe prezenca e SPAR Natural me një përzgjedhje të madhe të produkteve organike, vegjetariane dhe vegane.

Ky dyqan SPAR me sipërfaqe rreth 1000 m2, është ndërtuar sipas standardeve më të fundit.

Drejtori Ekzekutiv i SPAR Kosova – Agon Gashi u shpreh që kombinimi i praktikave ndërkombëtare si dhe njohuritë vendore, së bashku me vlerat e menaxhimit e bëjnë supermarketin SPAR më të veçantë.

SPAR një emër i njohur ndërkombëtarisht, prezent në më shumë se 48 shtete të botës, me përvojë dhe traditë 90 vjeçare është pjesë e tregut Kosovar nga viti 2019.

Që nga viti 2021, SPAR Kosova udhëhiqet nga menaxhmenti i ri i Grupit Meridian dhe është në pronësi të plotë të familjes Gashi.

Ju mirëpresim!Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera