Sport

Spanja me ndryshime të papritura para ndeshjes me Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 18:31 | 31 March 2021

Kosova sonte do të jetë mysafire e Spanjës, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Sipas raportimit të ‘El Chiringuito de Jugones’, i gatshëm për këtë duel do të jetë sulmuesi Gerard Moreno, i cili ishte i lënduar.

Moreno pritet të jetë i gatshëm për trajnerin, Luis Enrique.

Ndeshja mes Kosovës dhe Spanjës luhet të mërkurën mbrëma me fillim nga ora 20:45./Gazeta inFokus/

Të tjera