Sport

Southampton – Chelsea, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 12:47 | 20 February 2021

Premierliga nisë sot me duelin mes Southamptonit dhe Chelseat, në kuadër të javës së 25-të, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 13:30, në stadiumin ‘St. Mary’s Stadium’.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të kësaj përballje, të cilat mund t’i gjeni me poshtë./Gazeta inFokus/

Southampton:

Chelsea:

Të tjera