Lajme

Sot prezantohet projektligji për qeverinë

Autori: Gazeta inFokus 08:28 | 01 July 2020

Sot do të prezantohet projektligji për qeverinë

Zëvendëskryeministri i parë i Kosovës, Besnik Tahiri, sot me fillim prej orës 15:00 do të mbajë konferencë për media.

Gjatë konferencës Tahiri do të prezantojë Projektligjin për Qeverinë, i cili do të publikohet në platformën e diskutimeve publike, ku opinioni do të ketë mundësi të njihet me këtë projektligj dhe të jap rekomandime.

Të tjera