Lajme

Sot mbahet seanca e radhës për vjedhjen e mbi 2 milionë eurove nga Thesari i shtetit

Autori: Gazeta inFokus 08:08 | 13 June 2022

Sot në Gjykatën Themelore në Prishtinë do të mbahet seanca e radhës për vjedhjen e mbi 2 milionë nga Thesari i Shtetit.

Të akuzuarit janë Labinot Gruda dhe Kadri Shala.

Seanca për këtë rast do të mbahet duke filluar nga ora 11:00.

Të tjera