Sport

Sot fillojnë finalet e Ligës së Kombeve, shqiptarët e Zvicrës kundër kampionit evropian

Autori: Gazeta inFokus 10:10 | 05 June 2019

Liga e Kombeve do të zhvillojë ndeshjet finale brenda katër ditëve.

Ndeshja mes Zvicrës dhe Portugalisë do ta hap fazën finale.

Te Zvicra janë tre shqiptarë që pritet të jenë pjesë kryesore e ekipit me Xherdan Shaqirin dhe Granit Xhakën që tashmë janë lider.

-Advertisement-

Në anën portugezët luajnë në shtëpi dhe do ta kenë edhe Cristiano Ronaldon.

Ndeshja fillon nga ora 20:45.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera